Reference

Zakázkové vřetenové schodiště

Vřetenové schodiště v novostavbě RD na Bruntálsku. Výroba a montáž většího vřetenového schodiště dle návrhu Ing. arch. T. Bindra . Konstrukce je kombinací ocelových dílů a dubové spárovky, výplň zábradlí tvoří tahokov uchycený mezi oc. pásy. Povrchová úprava ocelových dílů je provedena práškovou barvou s jemnou strukturou. Dřevěné díly dodala f. Energo-stavby, s.r.o.

Schodiště v RD v Olomouci

Do novostavby rodinného domu v Olomouci jsme dodali nerezové komponenty pro schodiště a zábradlí. Jsou použity výhradně šroubové spoje, všechny komponenty jsou z kartáčované nerezové oceli.

Ocelové zábradlí

Návrh, výroba a montáž interiérového zábradlí schodiště rodinného domu v České u Brna. Vyrobeno z ploché oceli s půlkapsou z každé strany spoje vodorovných a svislých dílů. Svár je jen na spodní části styku kapes, neruší linii ocelového profilu a přitom jeho kvalitním provedením upozorňuje na prvotřídní zakázkový zámečnický výrobek promyšlené konstrukce. Povrchová úprava práškový lak.

Novinky a aktuality

Připravujeme pro Vás nové produkty - hotové komponenty a polotovary pro výrobu a montáž ocelových schodišť a zábradlí.

Top reference

Do novostavby RD v Olomouci jsme dodali nerezové komponenty pro schodiště a zábradlí. Jsou použity výhradně šroubové spoje, všechny komponenty jsou z kartáčované nerezové oceli.

Administrace | Mapa webu | Copyright ©Venne:STUDIO